Wypożyczalnia samochodów Słupsk telefon

Wypożyczalnia samochodów

W swojej bazie w Lęborku przygotowaliśmy nowe, ubezpieczone i świetnie wyposażone samochody. To auta znanych i cenionych producentów, na przykład: Skoda, Mercedes, Fiat i Peugeot. Posiadamy w swojej ofercie zarówno samochody ekskluzywne oraz ekonomiczne.

Lębork jest kaszubskim miastem położonym w woj. pomorskim. Znajduje się pomiędzy Wejherowem, a Słupskiem, niecałe 30 km od morza Bałtyckiego. W jego pobliżu znajduje się Jezioro Lubowidzkie. Posiada ono średniowieczne zabytki i historię, w tym zabudowy sprzed XIV wieku. Do największych zabytków Lęborka zalicza się: Baszta (nr 24, nr 27, Kwadratowa i Bluszczowa), Zamek krzyżacki, Kościół św. Jakuba, Ratusz, Galeria Jakubów, Kościół NMP Królowej Polski, Plac pokoju, Młyn i Dom młynarza, Kamienice, Spichlerz Solny oraz mury miejskie i zabytki na ulicy Basztowej (zabytki śladami średniowiecza).

 

Wynajem samochodów w Łebie

W pobliżu Lęborka położone się inne nadmorskie miasta, takie jak: Łeba, Dąbki, Smołdzino i Kluki. Tutaj również organizujemy wynajem samochodów, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Nasza wypożyczalnia to tani wynajem aut w Lęborku i okolicy!

Połączenia: